رفتن به بالا

تلفن : 09120404586


یکی از مدلهای دستگاه گردگیر صنعتی

همه صنایع، چه یک ساختمان صنعتی کوچک باشند یا شرکت تولیدی بزرگ، در معرض انواع آلودگی به شکل گردوغبار یا آلودگی‌های مایع و جامد قرار دارند. همان طور که می‌دانید، جمع شدن ذرات گردوغبار باعث ایجاد و رشد انواع مشکلات سلامتی در میان محیط صنعتی و فضای اطراف آن می‌شود. اکثریت صنایع در سرتاسر دنیا با توجه به این مشکل، از دستگاه گردگیر صنعتی استفاده می‌کنند تا کیفیت هوای محیط را ارتقا داده و آنجا را به فضایی ایمن و بهداشتی برای کارکنان خود تبدیل کنند. دستگاه گردگیر صنعتی برای فرآیندها و مکان‌های تجاری، صنعتی و مسکونی استفاده می‌شود. اکثر محصولاتی که با هدف جمع آوری گردوغبار در محیط‌های صنعتی طراحی و تولید می‌شوند، یک دمنده، فیلتر گردوغبار، سیستم پاک‌سازی فیلتر و از بین بردن گردوغبار دارند.

 

نمونه ای از دستگاه گردگیر صنعتی

دستگاه گردگیر صنعتی

 

به طور کلی، دستگاه گردگیر صنعتی ۵ نوع دارد، از جمله جداکننده‌های اینرسیایی، فیلترهای فابریک، اسکرابرهای مرطوب، ته‌نشین کننده‌های (precipitator) الکترواستاتیک، و جمع کننده واحدی. تمامی این سیستم‌ها با فناوری پیشرفته تولید می‌شوند تا گردوغبار را به شکلی کارآمد و در زمانی کوتاه از محیط جمع آوری کنند. با این که انواع مختلفی از دستگاه گردگیر صنعتی در بازار وجود دارند، هر یک از آن‌ها بسته به نیازهای مختلف و شرایط محیط، در صنایع متفاوتی کاربرد دارند.

 

نمای شماتیک دستگاه گردگیر صنعتی

دستگاه گردگیر صنعتی

 

نکات مهم برای خرید دستگاه گردگیر صنعتی

 

اگر می‌خواهید برای محیط صنعتی خود یک دستگاه گردگیر صنعتی تهیه کنید، پیش از گرفتن تصمیم نهایی، فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید:

  • اندازه و مشخصات ذرات گردوغباری را که در محیط صنعتی‌تان وجود دارند، در نظر بگیرید.
  • میزان و درجه فرآیند جمع آوری گردوغبار در میان آن صنعت را تعیین کنید. این مقدار را می‌توانید با اندازه‌گیری مساحت شرکت، درجه انتشار گردوغبار، ماهیت ذرات و غیره اندازه‌گیری کنید.
  • حتماً مطمئن شوید که دمای هوا در محیط صنعتی از ویژگی فنی دستگاه گردگیر صنعتی پشتیبانی کند.
  • روش‌های مختلف دفع را که برای دفع مواد خشک، مواد مرطوب و از این قبیل استفاده می‌شوند، در نظر بگیرید.

توجه داشته باشید که انتخاب دستگاه گردگیر صنعتی نامناسب مشکلاتی مانند آلودگی آب، آلودگی هوا و موارد دیگر را برایتان ایجاد خواهد کرد. اگر قصد دارید برای شرکت خود دستگاه گردگیر مناسبی را انتخاب کنید و یک سیستم گردگیری بهینه را اجرا کنید، توصیه می‌کنیم با شرکت‌های معتبری مشورت کنید که انواع دستگاه گردگیر صنعتی مقرون‌به‌صرفه را عرضه می‌کنند.

 

طرح گرافیکی دستگاه گردگیر سیکلون

طرحی از یک گردگیر سیکلون

 

اگر می‌خواهید با توزیع کننده معتبری برای این تجهیزات در ارتباط باشید، به وب سایت ما سری بزنید. شرکت طاها فن در وب سایت خود و در مقالات مختلف اطلاعات متنوعی را در مورد دستگاه گردگیر صنعتی، ویژگی‌های آن، مزایای استفاده از آن و موارد مرتبط دیگر فراهم کرده است و برای آگاهی از قیمت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

شرکت طاها فن

 

شرکت طاها فن تولید کننده برجسته انواع تجهیزات مربوط به تهویه مطبوع در کشور، در این مقاله
اطلاعاتی را در مورد یکی از تجهیزات مهم سیستم تهویه مطبوع به نام دستگاه مکنده صنعتی فراهم کرده است
و امیدوار است برای کاربران خود مفید باشد.اگر در مورد محصولات ما سوالاتی داشتید، یا قصد سفارش محصول
دارید، می‌توانید با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما تماس بگیرید و با آنها مشورت کنید

 

شرکت طاها فن

شرکت طاها فن

 

لینک مقاله منبع:

http://ezinearticles.com/?Choosing-Dust-Collector-System-for-a-Clean-and-Healthy-Environment&id=6288943

 

دیدگاه

  • شهریار رحمانی
Call Now Buttonتماس بگیرید