رفتن به بالا

تلفن : 09120404586


یکی از مدلهای اگزاست فن

اگزاست فن صنعتی یکی از رایج‌ترین تجهیزات الکتریکی است که به طور کلی در انواع متعددی از صنایع و با هدف بیرون راندن مؤثر رطوبت، گرما و دودهای ناخواسته از محیط استفاده می‌شود. در برخی از واحدهای صنعتی، اگزاست فن صنعتی را با کرکره‌های ورودی به کار می‌برند تا هوای تازه را به داخل ساختمان کشانده و به جریان اندازد.

 

تصویری از یک اگزاست فن صنعتی

اگزاست فن صنعتی

 

اگزاست فن صنعتی تهویه با تخلیه هوای آلوده از محل کار افراد و جایگزینی آن با هوای تازه و تمیز، به کنترل هوای یک واحد تولیدی کمک می‌کند. به دلیل وجود اگزاست فن صنعتی و تجهیزات دیگر تهویه مطبوع، کارکنان به کمترین حد ممکن در معرض مواد سمی موجود در هوای محیط کار قرار می‌گیرند و سلامتشان به خطر نمی‌افتد. این تجهیزات یکی از بهترین جایگزین‌ها برای تمیز نگه داشتن هوای داخل و کنترل مؤثر قرارگیری کارکنان در معرض آلاینده‌های خطرناک در محیط کار است.

اگزاست فن صنعتی نه‌تنها کمک می‌کند که محیط کاری ایمن، سالم و کارآمدی را برای کارکنان خود ایجاد کنید، بلکه مواد آلاینده موجود در هوای داخل را بیرون رانده و آن را با هوای تازه جایگزین می‌کند. وجود فن‌های تجاری برای کنترل کیفیت هوای داخل ضروری است. در صنایعی که به دلیل ماهیت کاری و مواد مورد استفاده در آنجا مواد آلاینده خطرناک فراوانی وجود دارند، سلامت کارکنان به خطر می‌افتد. در چنین محیط‌هایی، اگزاست فن صنعتی می‌تواند بسیار مفید باشد و محیط کاری آرام و ایمنی را ایجاد و کیفیت هوا را کنترل می‌کند.

 

اگزاست فن صنعتی

اگزاست فن صنعتی

 

راهنمایی خرید اگزاست فن صنعتی

 

انواع مختلفی از اگزاست فن صنعتی در بازار تجهیزات تهویه مطبوع وجود دارند. پیش از اقدام برای خرید این محصول، باید مواردی مانند فضای محیط کاری، هدفتان برای استفاده از اگزاست فن صنعتی و فاکتورهای محیطی مانند مواد سمی، دودها و بخارهای موجود در آن محیط را در نظر بگیرید. حال با توجه به این فاکتورها می‌توانید اندازه کلی و نوع اگزاست فن صنعتی را که بتواند نیازهایتان را برآورده کند، انتخاب کنید. اولین موردی که باید برای انتخاب دستگاه اگزاست فن صنعتی در نظر بگیرید، محاسبه نیازمندی‌های CFM است و سپس بر اساس این محاسبه باید دستگاه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 

نمونه ای از اگزاست فن صنعتی پشت بامی

اگزاست فن صنعتی پشت بامی

 

یکی دیگر از جنبه‌های مهم برای انتخاب اگزاست فن صنعتی نوع فنی است که باید با محیط کار و شرایطتان متناسب باشد. می‌توانید یک فن جریان آکسیال و نیز فن دیواری یا پانلی انتخاب کنید. هر نوع از آن‌ها را که انتخاب کنید، آن قدر کارآمد خواهد بود که بتواند مشکل وجود آلاینده‌ها را در محیط کارتان حل کند و آن‌ها را از محیط رانده و به جای آن هوای تازه در محیط کار به جریان اندازد. علاوه بر این، در صورتی که نیازمندی‌های خاصی دارید، می‌توانید یک اگزاست فن صنعتی سفارشی را انتخاب کنید.

 

اگزاست فن

اگزاست فن‌

 

نکته مهم

 

برای نصب اگزاست فن‌های صنعتی قوانین و مقررات دولتی معینی وجود دارند که باید از آن‌ها تبعیت کنید. به یاد داشته باشید که باید آن‌ها را رعایت و نیازمندی‌هایشان را برآورده کنید. در صورتی که برای انتخاب دستگاه اگزاست فن  برای محیط کار خود به مشکلی برخورد کردید یا انتخاب برایتان مشکل است، می‌توانید با کارشناسان ما در شرکت طاها فن مشورت کنید تا بهترین گزینه ممکن را بهتان پیشنهاد کنند. علاوه بر این، اگزاست فن‌های صنعتی یکی از حیاتی‌ترین تجهیزاتی است که موفقیت کلی کسب‌وکارتان به آن بستگی زیادی دارد و بنابراین، بهتر است دستگاهی را انتخاب کنید که با نیازمندی‌هایتان بیشترین همخوانی را داشته باشد.

 

سیستم تهویه مطبوع

سیستم تهویه مطبوع

 

شرکت طاها فن

 

شرکت طاها فن تولید کننده برجسته انواع تجهیزات مربوط به تهویه مطبوع در کشور، در این مقاله
اطلاعاتی را در مورد یکی از تجهیزات مهم سیستم تهویه مطبوع به نام اگزاست فن‌های صنعتی فراهم کرده است
و امیدوار است برای کاربران خود مفید باشد.اگر در مورد محصولات ما سوالاتی داشتید، یا قصد سفارش محصول
دارید، می‌توانید با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما تماس بگیرید و با آنها مشورت کنید.

 

شرکت طاها فن

شرکت طاها فن

 

لینک مقاله منبع:

http://ezinearticles.com/?Industrial-Exhaust-Fans—Buying-Guide&id=5543564

 

Call Now Buttonتماس بگیرید